Original War Centrum
OWC
Podpořte nás
milá komunito :smile:
mám pro vás zprávičku o vývoji OW Generals. Dokončil jsem věci, které jsem plánoval pro 2. veřejné vydání, ale rozhodl jsem se, že to ještě nezveřejním. Důvodem je, že to sice je ovladatelné, ale nikoli hratelné. Věřím, že za měsíc či dva se dočkáte.
Mezitím pokud jsou nějaké artworky, které by jste rádi viděli jako loading screeny, tak mi dejte vědět v komentářích. Prozatím jsem využil oficialní artworky. Případně pokud by se našel někdo, kdo by chtěl přiložit ruku k dílu, rád přijmu každou pomoc.


OffLine Jolinar | 2012-02-26 16:06:15
Naše stále početná komunito,
byla zřízena nová rubrika OW Generals, do které budu čas od času přidávat novinky z vývoje hry OW Generals, na které stále trochu pracuji. Možná si ještě vzpomínáte, že jsem zde před rokem zveřejnil svoji první ovladatelnou verzi. Od té doby vývoj trochu pokročil a časem se dočkáte další verze, která již bude obsahovat výrobu vozidel, stavbu budov v základně a možnost výběru mapy v úvodním menu.


OffLine Jolinar | 2011-09-09 16:33:16
Milá komunito,
mám pro Vás dvě zprávy, jak už to tak bývá, jednu dobrou a jednu špatnou. Nejprve tu dobrou. Již delší dobu pracuji na vlastní hře s OW tématikou. První pokusy byly již před dvěmi lety, ale tehdy jsem v nikom nechtěl vzbuzovat plané naděje a také moje programátorské schopnosti nebyly nic moc. Na začátku prázdnin jsem se k tomu ale vrátil a dost na tom zapracoval. Mám v plánu zkombinovat Original War s prvky z her jako jsou Heroes of Might and Magic nebo podobné. Výsledek jsem pojmenoval jako OW Generals, neboli generálové ze světa Original War.
A teď ta špatná zpráva. Sám to nikdy nedotáhnu do zdárného konce, jsem programátor a né grafik-designer, proto hledám někoho kdo by mi do hry kreslil grafiku, která by vypadala skutečně na urovni OW. Hledám někoho kdo by to myslel stejně vážně jako já. Nikdy z toho nebude herní trhák, ale jde o ten pocit: ano, vytořili jsme vlastní hru.
Hra zatím obsahuje mnoho obrázků vyextrahovaných z jiných her a zbytek je provizórně dokreslený v malovaní. Jsou zde dva testovací hráči, Jolinar - červený a Greeny - zelený v herním stylu často zveném hotseat. Aktualni verzi bych pojmenoval asi jako v0.03.
Stáhnout ji můžete zde anebo pokud by nefungoval první odkaz tak zde.


OffLine Jolinar | 2010-08-12 23:22:30
Jít na stranu: 1
Web funguje na redakčním systému vytvořeným Petrem 'Achse' Hejnou. O design se postaral Štěpán 'Minatory' Pazderka.